Hírek            Felhívás!        Iskolánkról         Videóink         Galéria          Sportélet        Német N.O.     Újságcikkek       Naptárunk            Étlap          Ebédbefizetés      Kapcsolat

 

Felhívás!

Tisztelt Szülők!
 
   Az iskola környékén történő parkolás nehezen oldható meg, ezért segítségüket kérjük abban, hogy az iskola szomszédságában lakók nyugalmának érdekében a kapubejáratokat szíveskedjenek szabadon hagyni!!!
 

   Köszönettel: az iskola vezetősége


Szükséges felszerelések és ezközök listája

2018/2019. tanév

Az általános iskola felvételi körzete a 2018/2019 tanévben
(megtekintéséhez klikkeljen a hivatkozásra)

 

Tisztelt Szülők, Pedagógusok!

Az e-naplóba való belépéshez az alábbi böngészők támogatottak:
 
                          
Microsoft Edge, Mozilla Firefox, Google Chrome. 

 


Tisztelt Szülők!

 

   Tájékoztatjuk Önöket, hogy a  Kormány 1265/2017. (V.29.) határozata értelmében az eddig felmenő rendszerben történő ingyenes tankönyvellátást a 2017/2018-as tanévtől egy ütemben vezeti be az 5-8. évfolyamokra, valamint kiterjeszti a középiskola 9. évfolyamára is. Ennek értelmében a következő tanévtől tanulóink intézményünk minden évfolyamán ingyenesen kapják tankönyveiket.

                                                                                                                   Tisztelettel: Nagy László
                                                                                                                     intézményvezető


 

Tisztelt Szülők!

   A tragikus veronai buszbaleset után a kormány megvizsgálta, hogy szükség van-e a jogszabályok szigorítására.
A lehetséges szigorításokkal kapcsolatban a kabinet szeretné kikérni a magyar állampolgárok véleményét, különös tekintettel a gyermeket nevelő szülőkre. A párbeszéd elősegítésére a kabinet internetes konzultációt indított. A március 20-ig kitölthető online kérdőív elérhető az alábbi oldalon:
   Kérjük, mondják el Önök is véleményüket a lehetséges módosításokkal és szigorításokkal kapcsolatban. Véleménynyilvánításukat előre is köszönjük.
 
Üdvözlettel:
Emberi Erőforrások Minisztériuma